Logo
lv en

Lietām patīk, ka tās lieto! Animēts stāsts par platformu Lietovelreiz.lv

05.02.2024

Kopš pagājušā gada 1. novembra Latvijas iedzīvotājiem pieejama apriti veicinoša digitāla platforma Lietovelreiz.lv. Tas ir jauns instruments visas Latvijas iedzīvotājiem, lai atvieglotu lietu labošanas, nomas un apmaiņas pakalpojumu atrašanu un izmantošanu.

Platformā vienuviet iespējams atrast dažādus remonta un nomas pakalpojumu punktus visā Latvijā, kā arī saņemt vai iznomāt katalogā pieejamās preces bezmaksas, tādējādi samazinot nepieciešāmību jaunu lietu iegādei un ļaujot ikvienam arī ietaupīt naudu. Lai piedāvājums būtu pēc iespējas plašāks, platformas izveidotāji aicina atsaukties vietējos meistarus un nomas vietas.
Aicinot iedzīvotājus rīkoties ilgtspējīgāk, pāriet pie resursus saudzējošanss rīcības - izveidota arī informatīvi izglītojoša animācija. Skaties animāciju, kas tapusi sadarbībā ar biedrību Zaļā brīvība iniciatīvas Tīri.Labi. ietvaros un uzzini, kāds ir saplīsušas kurpes ceļš uz labošanu, izmantojot www.lietovelreiz.lv.

Platformā katru dienu pievienotas aktuālās, bez maksas pieejamās lietas un jauni pakalpojumu punkti un uzņēmumi. Lai piedāvājums būtu pēc iespējas plašāks, platformas izveidotāji aicina atsaukties vietējos uzņēmējus, meistarus un nomas vietas, kas atbilst kādai no Kartes kategorijām.

Ikviens, kas vēlētos tikt iekļauts platformā, aicināts rakstīt uz lietovelreiz@zerowastelatvija.lv vai zvanīt: 29926491.

Parūpēsimies par mazākiem atkritumu kalniem un piešķirsim lietām ilgāku mūžu!


Dod iespēju laboties – pirmais elektrotehnikas labošanas centrs Latvijā!

26.02.2024

Lai veicinātu nolietotas elektrotehnikas atgriešanos...
Lasīt vairāk
Aicinām lauksaimniekus iesniegt datus par radītajiem pārtikas atkritumiem!

23.02.2024

Aicinām atbalstīt pētniekus, aizpildot anketu par...
Lasīt vairāk
Nomas pakalpojumi Latvijā - ar izaugsmes potenciālu

23.02.2024

Aptauja, kas veikta 2023. gada nogalē, sniedz padziļinātu...
Lasīt vairāk
Vidzemes ražotājus aicina uz izglītojošu semināru par ilgtspējīgu resursu izmantošanu ar industriālās simbiozes metodēm

19.02.2024

Industriālās simbiozes SINERGIA platformas darbības...
Lasīt vairāk